counter create hit

مطالب مرتبط:
یان رایت:/ رد پیشنهاد رئال برای صلاح دشوار خواهد بود

یان رایت:/ رد پیشنهاد رئال برای صلاح دشوار خواهد بود

یان رایت، اسطوره باشگاه آرسنال معتقد است که محمد صلاح به سختی می تواند پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده و در لیورپول بماند.

رشد جمعیت عامل مهم تخریب محیط زیست

روابط متقابل جمعیت و محیط زیست از پیشینه بسیار طولانی در ادبیات جمعیت شناسی و محیط زیست برخوردار است که در دوران معاصر بر اهمیت آن افزوده شده است. پویایی جمعیت و پیامدهای زیست محیطی ناشی از آن روابط پیچیده ای با یکدیگر دارند. در ادبیات جمعیت و محیط زیست، رشد جمعی ...

عابدزاده:پسرم به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد

احمدرضا عابدزاده گفت: پسرم امیر به خوبی دارد راهم را ادامه می دهد و شک ندارم در آینده ای نزدیک به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد.

ژاوی: دمبله باید در کلاس بارسا خود را ثابت کند+کاریکاتور

کاپیتان سابق بارسا انتقاد دارد دمبله باید خود را در کلاس بارسا اثبات کند.

10 امتیاز تا رکورد جدید پرسپولیس در لیگ برتر

پرسپولیس فصل گذشته با 66 امتیاز قهرمان لیگ برتر شد و رکورد مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را ثبت کرد.

ایران-تونس؛ جدال برترین های دو قاره/ اولین محک جدی شاگردان کی روش/قیمت بلیت اعلام شد+عکس

دیدار تدارکاتی دو تیم ایران و تونس در حالی برگزار می شود که دو تیم در رده بندی فیفا تیم های اول قاره خود هستند.

رونمایی از بلیت بازی ایران-تونس؛ قیمت بلیت اعلام شد+عکس

سایت خبری تیم ملی تونس قیمت بلیت بازی دوستانه ایران با تونس را اعلام کرد.

رونمایی از پوستر بازی دوستانه ایران-تونس+عکس

فدراسیون فوتبال تونس از پوستر بازی تدارکاتی مقابل ایران رونمایی کرد.

اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید

اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید از دقایقی پیش بدون حضور ملی پوشان استارت خورد.

ستاره پرتغال با استوک ۷ میلیون یورویی مقابل ایران

ستاره سرشناس تیم ملی پرتغال در فاصله چند ماه تا آغاز جام جهانی 2018 از استوک های گران قیمت خود برای حضور در این تورنمنت رونمایی کرد.

بازگشت دو ستاره الهلال به این تیم

بازگشت دو ستاره الهلال به این تیم

هافبک و دروازبان تیم الهلال عربستان بعد از ماه ها دوری از تیمشان ، به تمرینات این تیم اضافه شدند

پروسه زندانی شدن آلونسو تأیید شد

هافبک پیشین بایرن مونیخ در آستانه حضور در زندان قرار گرفت.

تهیه ۴۰ هزار بلیت از سوی فدراسیون تونس برای بازی با ایران

فدراسیون فوتبال تونس برای دیدار تدارکاتی این تیم با ایران ۴۰ هزار بلیت تهیه کرد.

فکری: ما حول استروئیدها کار نمی کند

فکری: به ما تهمت دوپینگ زدند تا کارشان را بکنند

دانشکده نفت در جهان با ظهور اولین شکست تیم خود می گوید: ما موقعیت های زیادی در این بازی ما ایجاد کرده اند و ما بهتر از ما هستند و اما فرزندان ما تمرکز با آن خورده بود. گزارش ananos ، محمود فکری همراه با نفت در هفته ای که گذشت اولین شکست در لیگ دسته اول را تجربه کنند. آن را در رابطه با رویدادهای لیگ یک و کسب اولین ریزش در هفتمین جلسه شورای رقابت گفت: بدون شک وجود دارد که این حوادث که پیش از این bazeman و مقامات آلومینیوم اراک نفت یکی از عوامل فروپاشی شیرازه. ما در بسیاری از موارد در این بازی ما ایجاد شده که ما بهترین نتایج را در محل. اما بچه های ما با تمرکز و خورده و گل sonai همچنین کردیم مزید بر علت شد و نتوانستیم به بازی برگردیم و نتیجه را تغییر بدهیم. او ادامه داد: امیدوارم بعد از این فضای سالمی در فوتبال فراهم شود تا دیگر هیچ تیمی در چنین شرایطی نتیجه نگیرد. اگر قرار باشد هر کس با این گونه ترفندها نتیجه گیری کند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و فوتبال پاکی را شاهد نخواهیم بود. فکری در رابطه با تهمتی که به این تیم زده شد، گفت: شاید آنهایی که به ما تهمت دوپینگ کردن زدند می‌خواستند حواس ما را پرت کنند تا خودشان کارشان را بکنند. به نظرم چنین تمهیدات پسندیده نیست و امیدوارم این موضوع از سوی مسئولین فوتبال پیگیری شود. بعید می‌دانم این موضوع فقط مربوط به مدیریت اراک باشد بلکه احتمالا از جاهای دیگر آب می‌خورد. او درباره داوری این دیدار نیز گفت: از داوری ها خیلی شاکی هستم و تا به اینجا اصلا از قضاوتها راضی نیستم، تقریبا در تمام بازی ها نفت‌مسجدسلیمان خیلی اذیت شد. باوجود آنکه نتایج خوبی کسب کردیم، خیلی جالب است که داوری با یکسری از تیم‌ها مهربان و برای بعضی تیم‌ها در هر بازی پنالتی گرفته می شود؛ اما با نفت‌مسجدسلیمان چنین رفتاری صورت می‌گیرد. سرمربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: ما خیلی با غیرت و مردانه کار می کنیم. به جز ما یکسری تیم ها نیز هستند که سالم کار می‌کنند و فوتبال خوبی ارائه می دهند؛ اما متاسفانه یکسری تیم ها هستند که نمی‌خواهند فوتبال پاک را از دیگران شاهد باشند و رقابت سالم را از بین می برند. فکری در رابطه با دیدار آتی تیمش برابر تیم راه آهن نیز گفت: هیچ بازی را نمی توان دست کم گرفت و از پیش قضاوت کرد. تیم راه‌آهن یکی، دو هفته ابتدایی شرایط خوبی نداشت؛ اما در یکی، دو هفته اخیر خوب نتیجه گرفته و بازنده نبوده. آنها نشان دادند تغییراتی داشتند و شرایطشان را مساعد کرده‌اند. از طرف دیگر ما تمام تلاشمان را می کنیم تا 3 امتیاز این بازی را بگیریم و فاصله مان را با صدر کمتر کنیم و به صدر بازگردیم. ظاهرا تیم هایی که در زمین راه‌آهن بازی دارند دچار مشکل می‌شوند و کار برایشان سخت می‌شود.