counter create hit

مطالب مرتبط:

سید بندی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ مشخص شد/ایران در سید یک+عکس

کنفدراسیون فوتبال آسیا سیدبندی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات را اعلام کرد.

مهندس تا خوب تمرین نکند، بیکار می ماند

سرمربیان بزرگ و باتجربه معمولا استراتژی و تفکرات خود را فدای هیچ چیز نمی کنند و به دیگران اجازه دخالت در برنامه هایشان را نمی دهند.

کاریکاتور: برنامه داعش برای جام جهانی لو رفت!

«داعش، پوتین و جام جهانی را به عملیات تروریستی تهدید کرد» این خبر سوژه کارتون امروز جلال پیرمرزآباد در شرق شده است.

اشتراک برانکو و کی روش درباره مسلمان

سرمربیان بزرگ و باتجربه معمولا استراتژی و تفکرات خود را فدای هیچ چیز نمی کنند و به دیگران اجازه دخالت در برنامه هایشان را نمی دهند.

رونالدو کاندیدای بهترین بازیکن ماه لالیگا شد+عکس

ستاره پرتغالی رئال مادرید کاندیدای بهترین بازیکن ماه رقابت های لالیگا شد.

عدالت در بازی ما مقابل فولاد رعایت نشد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اعتقاد دارد که در بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان عدالت رعایت نشده است.

مربی پرسپولیس خبر جنجالی را تکذیب کرد

  بین هواداران پرسپولیس این طور عنوان شده که سرتن چوک دستیار سابق برانکو ایوانکویچ مشغول بازی پشت پرده است تا صادق محرمی را از پرسپولیس جدا کند.

لیگ اروپا|حذف ناباورانه لاتزیو در شب صعود المپیک مارسی، اتلتیکومادرید و آرسنال

لیگ اروپا|حذف ناباورانه لاتزیو در شب صعود المپیک مارسی، اتلتیکومادرید و آرسنال

در شب صعود دراماتیک مارسی، لاتزیو حذف شد و اتلتیکومادرید و آرسنال هم به نیمه نهایی رسیدند.

صعود بی دردسر آرسنال، کامبک باشکوه سالزبورگ

چهره تیم های مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مشخص شد.

لاتزیو از لیگ اروپا حذف شد / صعود آرسنال و اتلتیکو به نیمه نهایی

تیم های فوتبال آرسنال انگلیس، اتلتیکومادرید اسپانیا، مارسی فرانسه و سالزبورگ اتریش به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کردند.

پرسپولیس یا یک مایل که باید خوب است ؟

پرسپولیس یا طارمی؛ چه کسی باید جریمه را بدهد؟

موقعیت نه: metrin بخشی از فیفا حکم علیه ایران طارمی ، مربوط به جریمه نقدی از دو طرف. در بخش محرومیت طارمی ، به وضوح نشان داد او ۴ ماه نمی تواند در هر مسابقه ملی و مردم با از هم اکنون تا جمعه از دو پنجره نقل Antti خواهد بود محروم است. جهان است. خوب است که دو طرف باید ریزه با میکروب ها دفاع کند. در فیفا مورد ، مهدی طارمی پرداخت ۷۸۹۵۰۰ یورو بوده است را محکوم کرد اما قاضی آمدن این جمعه در پرداخت میزان مسئولیت مشترک است. سوال این است که اگر تمایل وجود نداشته و یا نتواند این مقدار به پرداخت. سهشنبه, جریمه خواهد بود ؟ هوشنگ ترصه کارشناس حقوقی فوتبال به نه گفت: هر دو طرف داستان و پرسپولیس, مایل, و غیره. موظف به پرداخت این مبلغ هستند: "پرسپولیس و میلان.... ویژه وثیقه مسئول پرداخت این مبلغ است. فیفا و غیره. مهم نیست که از برخی از درصد از مقدار پرداخت می‌کند و در صورت پرداخت نشدن آن، هر دو طرف جریمه خواهند شد و شامل محرومیت‌های بیشتر می‌شوند. پرسپولیس می‌تواند از مبلغ قرارداد طارمی، بخشی یا تمام این جریمه را بپردازد یا به هر شکلی، این جریمه را تقسیم کند اما موضوع مهم برای فیفا، پرداخت این مبلغ به شاکی پرونده است و هر دو طرف، مسئول پرداخت آن هستند.» دکتر مهدی محمودی، کارشناس حقوقی اتحادیه فوتبال هم در گفت‌وگو با نود، توضیح داده توافق پرسپولیس و طارمی بر سر نحوه پرداخت این مبلغ، یک موضوع داخلی است و پرسپولیسی‌ها مجبور هستند رقم را تا مهلت تعیین شده پرداخت کنند: «فیفا باشگاه پرسپولیس را مقصر شناخته و به همین دلیل، آن‌ها ضامن پرداخت این مبلغ هستند. پرسپولیس و طارمی می‌توانند برای پرداخت این مبلغ توافق کنند یا حتی در صورت عدم همکاری طارمی برای پرداخت مبلغ، پرونده‌شان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برود اما مسئله اینجاست مبلغ تا زمان مقرر، باید پرداخت شود و نحوه پرداخت آن یک موضوع داخلی است.» با توجه به رقم قرارداد طارمی با پرسپولیس و میزان مطالبات او، احتمالا مهاجم پرسپولیس توان پرداخت همه، یا نیمی از مبلغ جریمه سه میلیارد و ۷۰۰ میلیونی را ندارد و باشگاه باید برای فرار از محرومیت‌های بیشتر این رقم را به حساب ریزه اسپور بریزد. رقمی که با توجه به حساب خالی پرسپولیس، می‌تواند آن‌ها را به دردسر بزرگتری بیندازد. پس از آن، سرخپوشان باید برای تقسیم این رقم با طارمی هم به توافق برسند. بازیکنی که از فصل بعد، قراردادی با پرسپولیس ندارد و مجبور نیست زیر بار پرداخت نیمی از این رقم هم برود.