counter create hit

مطالب مرتبط:
یان رایت:/ رد پیشنهاد رئال برای صلاح دشوار خواهد بود

یان رایت:/ رد پیشنهاد رئال برای صلاح دشوار خواهد بود

یان رایت، اسطوره باشگاه آرسنال معتقد است که محمد صلاح به سختی می تواند پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده و در لیورپول بماند.

رشد جمعیت عامل مهم تخریب محیط زیست

روابط متقابل جمعیت و محیط زیست از پیشینه بسیار طولانی در ادبیات جمعیت شناسی و محیط زیست برخوردار است که در دوران معاصر بر اهمیت آن افزوده شده است. پویایی جمعیت و پیامدهای زیست محیطی ناشی از آن روابط پیچیده ای با یکدیگر دارند. در ادبیات جمعیت و محیط زیست، رشد جمعی ...

عابدزاده:پسرم به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد

احمدرضا عابدزاده گفت: پسرم امیر به خوبی دارد راهم را ادامه می دهد و شک ندارم در آینده ای نزدیک به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد.

ژاوی: دمبله باید در کلاس بارسا خود را ثابت کند+کاریکاتور

کاپیتان سابق بارسا انتقاد دارد دمبله باید خود را در کلاس بارسا اثبات کند.

10 امتیاز تا رکورد جدید پرسپولیس در لیگ برتر

پرسپولیس فصل گذشته با 66 امتیاز قهرمان لیگ برتر شد و رکورد مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را ثبت کرد.

ایران-تونس؛ جدال برترین های دو قاره/ اولین محک جدی شاگردان کی روش/قیمت بلیت اعلام شد+عکس

دیدار تدارکاتی دو تیم ایران و تونس در حالی برگزار می شود که دو تیم در رده بندی فیفا تیم های اول قاره خود هستند.

رونمایی از بلیت بازی ایران-تونس؛ قیمت بلیت اعلام شد+عکس

سایت خبری تیم ملی تونس قیمت بلیت بازی دوستانه ایران با تونس را اعلام کرد.

رونمایی از پوستر بازی دوستانه ایران-تونس+عکس

فدراسیون فوتبال تونس از پوستر بازی تدارکاتی مقابل ایران رونمایی کرد.

اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید

اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید از دقایقی پیش بدون حضور ملی پوشان استارت خورد.

ستاره پرتغال با استوک ۷ میلیون یورویی مقابل ایران

ستاره سرشناس تیم ملی پرتغال در فاصله چند ماه تا آغاز جام جهانی 2018 از استوک های گران قیمت خود برای حضور در این تورنمنت رونمایی کرد.

بازگشت دو ستاره الهلال به این تیم

بازگشت دو ستاره الهلال به این تیم

هافبک و دروازبان تیم الهلال عربستان بعد از ماه ها دوری از تیمشان ، به تمرینات این تیم اضافه شدند

پروسه زندانی شدن آلونسو تأیید شد

هافبک پیشین بایرن مونیخ در آستانه حضور در زندان قرار گرفت.

تهیه ۴۰ هزار بلیت از سوی فدراسیون تونس برای بازی با ایران

فدراسیون فوتبال تونس برای دیدار تدارکاتی این تیم با ایران ۴۰ هزار بلیت تهیه کرد.

پرسپولیس یا یک مایل که باید خوب است ؟

پرسپولیس یا طارمی؛ چه کسی باید جریمه را بدهد؟

موقعیت نه: metrin بخشی از فیفا حکم علیه ایران طارمی ، مربوط به جریمه نقدی از دو طرف. در بخش محرومیت طارمی ، به وضوح نشان داد او ۴ ماه نمی تواند در هر مسابقه ملی و مردم با از هم اکنون تا جمعه از دو پنجره نقل Antti خواهد بود محروم است. جهان است. خوب است که دو طرف باید ریزه با میکروب ها دفاع کند. در فیفا مورد ، مهدی طارمی پرداخت ۷۸۹۵۰۰ یورو بوده است را محکوم کرد اما قاضی آمدن این جمعه در پرداخت میزان مسئولیت مشترک است. سوال این است که اگر تمایل وجود نداشته و یا نتواند این مقدار به پرداخت. سهشنبه, جریمه خواهد بود ؟ هوشنگ ترصه کارشناس حقوقی فوتبال به نه گفت: هر دو طرف داستان و پرسپولیس, مایل, و غیره. موظف به پرداخت این مبلغ هستند: "پرسپولیس و میلان.... ویژه وثیقه مسئول پرداخت این مبلغ است. فیفا و غیره. مهم نیست که از برخی از درصد از مقدار پرداخت می‌کند و در صورت پرداخت نشدن آن، هر دو طرف جریمه خواهند شد و شامل محرومیت‌های بیشتر می‌شوند. پرسپولیس می‌تواند از مبلغ قرارداد طارمی، بخشی یا تمام این جریمه را بپردازد یا به هر شکلی، این جریمه را تقسیم کند اما موضوع مهم برای فیفا، پرداخت این مبلغ به شاکی پرونده است و هر دو طرف، مسئول پرداخت آن هستند.» دکتر مهدی محمودی، کارشناس حقوقی اتحادیه فوتبال هم در گفت‌وگو با نود، توضیح داده توافق پرسپولیس و طارمی بر سر نحوه پرداخت این مبلغ، یک موضوع داخلی است و پرسپولیسی‌ها مجبور هستند رقم را تا مهلت تعیین شده پرداخت کنند: «فیفا باشگاه پرسپولیس را مقصر شناخته و به همین دلیل، آن‌ها ضامن پرداخت این مبلغ هستند. پرسپولیس و طارمی می‌توانند برای پرداخت این مبلغ توافق کنند یا حتی در صورت عدم همکاری طارمی برای پرداخت مبلغ، پرونده‌شان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برود اما مسئله اینجاست مبلغ تا زمان مقرر، باید پرداخت شود و نحوه پرداخت آن یک موضوع داخلی است.» با توجه به رقم قرارداد طارمی با پرسپولیس و میزان مطالبات او، احتمالا مهاجم پرسپولیس توان پرداخت همه، یا نیمی از مبلغ جریمه سه میلیارد و ۷۰۰ میلیونی را ندارد و باشگاه باید برای فرار از محرومیت‌های بیشتر این رقم را به حساب ریزه اسپور بریزد. رقمی که با توجه به حساب خالی پرسپولیس، می‌تواند آن‌ها را به دردسر بزرگتری بیندازد. پس از آن، سرخپوشان باید برای تقسیم این رقم با طارمی هم به توافق برسند. بازیکنی که از فصل بعد، قراردادی با پرسپولیس ندارد و مجبور نیست زیر بار پرداخت نیمی از این رقم هم برود.